Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

W dniach 14 i 20 lutego w Harasiukach i Rudniku nad Sanem odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców rozegrała bardzo dobre mecze wygrywając 2:0 z uczniami z Harasiuk i Zespołem Szkół nr 3 w Nisku. Chłopcy z naszego gimnazjum już po raz trzeci z rzędu uzyskali miano najlepszej drużyny w powiecie i awansowali do zawodów rejonowych. W składzie zespołu występują: Norbert Łomotowski, Michał Mierzwa, Dawid Szymonik, Bartłomiej Okoń, Paweł Szyliński, Przemysław Tofilski, Michał Traka, Kamil Seidler i Mikołaj Kotuła. Uczniowie do zawodów przygotowywali się na SKS–ach pod opieką pani Katarzyny Michalskiej. Zespół rozegrał kilka meczy sparingowych z drużynami z naszego rejonu z: Wikliną, Anet Team, Nauczycielami, a także z zespołem z Chobrzan – medalistami Mistrzostw Polski w kategorii kadetów.

Dziewczęta w zawodach powiatowych zajęły II miejsce. W reprezentacji szkolnej zagrały: Martyna Skiba, Paulina Giłębiowska, Julia Piłat, Oliwia Ajryś, Kamila Śnios, Marzena Karaś, Daria Sulich, Paulina Tofilska i Alicja Wiche.

Gratulujemy i życzymy drużynie chłopców powodzenia w zdobyciu przepustki do półfinałów wojewódzkich.

Katarzyna Michalska

 Dodane przez Admin dnia 06 marzec 2018
Ferie 2018

ZAJĘCIA W CZASIE FERII ZIMOWYCH
w Publicznym Gimnazjum im. Orląt
w Rudniku nad Sanem


> Program zajęć <

 Dodane przez Admin dnia 25 styczeń 2018
Pożegnanie
 Dodane przez Admin dnia 22 styczeń 2018
Plan zajęć w dniu 25 stycznia

ZABAWA CHOINKOWA

Plan zajęć

 Dodane przez Admin dnia 21 styczeń 2018
XXVI Finał WOŚP Dodane przez Admin dnia 14 styczeń 2018
Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Dnia 22 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Przybyli na nią pani Aneta Sulich i pan Paweł Skiba z Rady Rodziców. Akademia była okazją do przedstawienia sukcesów uczniów w konkursach przedmiotowych artystycznych i sportowych oraz wręczenia dyplomów i nagród. W programie artystycznym uczniowie przedstawili jasełka, podczas których usłyszeliśmy znane i lubiane pastorałki, kolędy oraz piosenki świąteczne w języku angielskim (ponad 10 utworów). Na szkolnej scenie wystąpiło aż 53 uczniów, którzy odegrali m.in. role aniołów, pasterzy, gospodarzy, Świętej Rodziny, Trzech Króli. Do historii szkoły przejdzie zapewne koncert szkolnego choru oraz występy wokalne i instrumentalne naszych uczniów. Najlepsze życzenie wszystkim zebranym złożyli Rodzice, pan dyrektor Andrzej Błaż oraz Samorząd Uczniowski. Akademię przygotował zespól nauczycieli: ks. W. Marszałek, B. Karaś –Jaszczur, M. Łachman i W. Skiba. Po akademii lub przed nią we wszystkich klasach odbyły się spotkania opłatkowe.

Beata Karaś - Jaszczur

 Dodane przez Admin dnia 13 styczeń 2018
Strona 4 z 88 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>